Активний

Гаряча вода для вихованців інтернатів та реабілітаційного центру

Проєкт здійснює
Благодійний фонд "Об'єднання світових культур"
Необхідна сума: 51 000,00 грн.
Залишилось зібрати: 40 605,45 грн.
Про проєкт

Наприкінці 2017 року Благодійний фонд «Об’єднання світових культур» передав дві нові акрилові ванни німецького виробника до КУ «Пугачівського психоневрологічного інтернату», що у селі Березневе Коростенського району Житомирської області, а влітку 2019 року також дві ванни від фонду отримав Новоборівський дитячий будинок-інтернат, що також знаходиться на Житомирщині. Вихованки двох інтернатів тепер мають можливість у будь-який час, кожні шість днів проводити ритуал «ванного мистецтва», який додає в їхнє життя ще трохи радості, задоволення, та забувають потрохи ті банні дні один раз на тиждень, у четвер.

Ці інтернати стали домівкою для більше 200 дівчат. Всі вони мають інвалідність ІІ-ІV групи, діагноз «Олігофренія в стадії імбецильності», ДЦП, синдром Дауна, вади фізичного та/або розумового розвитку та психічні розлади. Переважна більшість дівчат є сиротами чи позбавлені батьківського піклування. Ці діти потребують особливої уваги та догляду, яких з турботою надає їм персонал закладів інституційного догляду та виховання.

Нещодавно відправили одну акрилову ванну до Сосницького навчально-реабілітаційного центру, розташованого в смт. Сосниця Корюківського району Чернігівської області, де перебувають діти із вадами слуху.

Із ванни починається ранок, і в завершенні дня сюди повертаються вихованці, щоб прийняти ароматну ванну, провести ритуали по догляду за собою. Водні процедури для дітей необхідні не лише, щоб бути чистими. Водолікування активно сприяє оздоровленню і відновленню дитячого організму. Гідротерапія (водолікування) застосовується для лікування і профілактики простудних захворювань та загострень хронічних запальних процесів, а також для загартовування організму.

Гаряча вода в будь-який час дня і ночі – комфорт, без якого важко уявити нормальне життя вихованок із важкими захворюваннями.

Незалежно від того, підключено гаряче водопостачання чи ні, адже тарифи на гарячу воду зростають, і навіть при наявності лічильника суми виходять чималі. До того ж ніхто не відміняв перебої з гарячою водою, відключення на профілактику, аварії на теплотрасі та інші несподіванки. А особливим принцесам цілодобово потрібна гаряча вода.

Благодійний фонд «Об’єднання світових культур» звертається до всіх добродіїв з проханням допомоги у покращенні матеріально-технічної бази Новоборівського дитячого будинку-інтернату, Пугачівського психоневрологічного інтернату (для дівчат з інвалідністю – сиріт, позбавлених батьківського піклування) та Сосницького навчально-реабілітаційного центру, де перебувають діти із вадами слуху, а саме у придбанні 6 нових електричних водонагрівачів об’ємом на 100 літрів (по 2 бойлери для кожного закладу).

Більш-менш якісний водонагрівач коштує близько 8 500 грн., тому необхідна сума складає щонайменше 51 тисяча гривень.

Скільки сьогодні дітей потребують нашої турботи та милосердя. Здавалося б, просто водонагрівачі – а скількох дітей вони можуть зробити щасливішими та здоровішими. Можливо, важко комусь це збагнути, але хто хоча б раз був в дитячому інтернаті і бачив очі цих дітей чи відчував їх обійми, той безсумнівно нас зрозуміє!

Добро починається з тебе!

Закликаємо творити добро разом!